Kino Pod Baranami rozdaje krakowskim studentom Filmowe Indeksy. Każdy obejrzany w Baranach film nagradzany jest „zaliczeniem”, a odpowiednia liczba „zaliczeń” premiowana darmowymi biletami, prezentami i zniżkami w ciekawych miejscach na mapie Krakowa. Filmowe Indeksy, które trafiają do rąk studentów, ułatwiają im kontakt z dobrym kinem, które od lat stanowi repertuar Kina Pod Baranami zrzeszonego w sieci kin europejskich Europa Cinemas, Sieci Kin Studyjnych oraz w Polskiej Sieci Kin Cyfrowych; kina docenionego przez publiczność w Krakowie, Polsce i Europie.

Studenci to stali bywalcy Kina Pod Baranami. Interesują ich filmy odważne, płynące pod prąd, które promujemy.
Akcja „Filmowy Indeks” to ukłon w ich stronę. Wiemy, że studencka kieszeń nie zawsze pozwala na częste wizyty w kinie. Dlatego posiadaczy Filmowych Indeksów nagradzamy darmowymi wejściówkami – mówi Marynia Gierat, szefowa Kina Pod Baranami.Tegorocznej edycji “Filmowego Indeksu” partnerują zarówno doskonale znane lokale (Miejsce Bar, Gospoda Koko, Shake&Bake, Pracownia pod Baranami i Piwnica pod Baranami), jak i nowe, równie ciekawe adresy (Dragon’s Cave), które posiadaczom Filmowych Indeksów udzielają zniżek, motywując do oglądania filmów i zbierania „zaliczeń”. Do akcji dołączył również krakowski Park Wodny.

Szczegółowe informacje i regulamin akcji „Filmowy Indeks” można znaleźć na stronie internetowej Kina Pod Baranami (www.kinopodbaranami.pl).

PARTNERZY:

Gospoda Koko
Miejsce Bar
Shake&Bake
Dragon’s Cave
Pracownia pod Baranami
Piwnica pod Baranami
Park Wodny Kraków
All In UJ
Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Krakowskiej

PATRONI:

Portal E-SPLOT
Czasopismo EKRANy
Magazyn Studencki Manko
Radio Kraków