Akcjomat 2 zgromadził rzeszę zafascynowanych sztuką mieszkańców Poznania. Galeria Raczej zaprosiła wówczas do siebie duet Radioda, tworzony przez braci Piotra i Mikołaja Tkacza, Pawła Korbusa oraz Izabelę Chamczyk. Więcej o wydarzeniu dowiecie się, zaglądając tu: http://e-splot.pl/index.php?pid=articles&id=2395.

Tym razem gośćmi Agnieszki Szablikowskiej i Łukasza Trusewicza, właścicieli galerii, będą Agata Bielska zajmująca się poszukiwaniem, eksplorowaniem ulotnych przestrzeni, Robert Gogol, który podczas swojego koncertu  wykorzysta instrument zbudowany ze strun stuletniego pianina zakopanego na rok na leśnej polanie.
Pochodzący z Ukrainy Wolodymyr Topiy, przebywający w mieście koziołków w ramach programu Gaude Polonia, w swych działaniach porusza między innymi tematy tożsamości jednostki w posttotalitarnym społeczeństwie. Yaryna Shumska, również stypendystka Ministra Kultury, w swoich pracach opiera się na ciągłym ruchu i współdziałaniu zjawisk istniejących w życiu.

Ostatnia odsłona Akcjomatu nie zawiodła publiczności, dlatego spodziewać się można równie dużego zainteresowania. Czekają nas intrygujące działania, których nie warto przegapić, serdecznie zapraszamy do Galerii Raczej!WSZYSTKO O AKCJOMACIE NUMER TRZY