Choć samego artysty czytelnikom E-SPLOTU raczej przedstawiać nie trzeba, warto jednak przypomnieć jego sylwetkę.

Z urodzenia Australijczyk, z usposobienia – obywatel świata: Hugo Race to muzyk rockowy i producent muzyczny, mieszkający naprzemiennie w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i we Włoszech. Muzyczną karierę zaczynał na początku lat 80-tych w zespole Nick Cave & The Bad Seeds. W połowie lat 80-tych założył legendarny australijski zespół The Wreckery. Obecnie stoi na czele formacji Race Hugo & True Spirit oraz Hugo Race Fatalists, której twórczość krytycy lubią określać etykietką „industrial trance blues”. Jest artystą nie tylko muzycznym, ale i... teatralnym oraz filmowym – tworzy ścieżki dźwiękowe, na scenie pojawia się także jako aktor.


Formację Hugo Race Fatalists tworzy wraz Antonio Gramentierim i Diego Sapignolim z włoskiej formacji Sacri Cuori. Wspólnie nagrali dwa albumy: „Fatalists” (2010) oraz „We Never Had Control” (2012).

W zeszłym roku Hugo udzielił nam obszernego wywiadu. Już wtedy zapowiadał swoją kolejną wizytę w naszym kraju. Trasa zapowiadana wcześniej na jesień zeszłego roku przesunięta została na kwiecień 2013.

Koncerty:
17.04. - Warszawa – CDQ
18.04. - Tychy – Miejskie Centrum Kultury
19.04. - Chorzów – MDK Batory (koncert w ramach festiwalu „Bluestracje”)
20.04. - Zielona Góra – Zielona Jadłodajnia
21.04. - Poznań – Dragon

Mamy dla Was po jednym podwójnym zaproszeniu na koncerty w Warszawie i Chorzowie. Aby wygrać należy na adres: konkursy@e-splot.pl przesłać odpowiedź na pytanie:

Dlaczego to właśnie do Ciebie powinno trafić zaproszenie na koncert Hugo Race'a?

Prosimy o podanie imienia i nazwiska, oraz podanie na który z koncertów się wybieracie. Na odpowiedzi czekamy do 12 kwietnia. Zapraszamy do udziału w zabawie!

Zaproszenia wygrali: Bogdan Jankowski i Tadeusz Rejewski - gratulujemy! 

Polecamy i Zapraszamy!Trasa na fb: https://www.facebook.com/events/596150163747675/

Organizatorem trasy jest Agencja Koncertowo Wydawnicza „Delta”