Co Na Scenie ma na celu poszerzenie widowni teatrów. To projekt kreujący modę na chodzenie do teatru szczególnie wśród młodych ludzi - poprzez wykorzystanie filmowych środków obrazowania i portali społecznościowych. Co Na Scenie pozwala być na bieżąco, prezentuje teatr jako nowoczesną instytucję, która nie boi się konkurencji ze strony kina, a w dobie social media potrafi być alternatywą kulturalną i wartościową formą spędzania czasu.

Co Na Scenie to także społeczność internetowa, która informuje o wydarzeniach teatralnych, oferuje darmowe bilety, jest polem do dyskusji o kondycji teatru i kultury szeroko rozumianej.

E-SPLOT przedstawia pierwszy odcinek programu, w którym zaprezentowane zostały materiały z premier w Teatrze Bagatela oraz Teatrze im.
Juliusza Słowackiego, a także relacja z Festiwalu Sztuki Aktorskiej, którego bohaterką jest Urszula Grabowska, aktorka wyróżniona MFF w Moskwie za rolę w filmie Joanna Feliksa Falka. A ponadto - informacje o repertuarach, fragmenty wywiadów - wszystko w atrakcyjnej, zwięzłej formie.


WIĘCEJ INFORMACJI >>

CO NA SCENIE - NOWY WYMIAR TEATRU